Chcete dostávať informácie o novinkách priamo do vašej e-mailovej schránky?
Košík:
0.00 EUR ( 0.00 SKK )
 
Repsol Matic ATF 3
Špecifikácia:DexronIII,Ford Mercon,Allison C-4,Voith G-607,Renk,MB Špeciálny olej vyrobený pre vozidlá s automatickou a riadenie vozidiel ktoré vyžadujú kvapalinu s normou GM:Dexron III,Ford Mercon. Je vyrobený z vysoko rafinovaných olejov a zarucujú perfektné vlastnosti.
0,00 EUR ( 0,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
Repsol Matic ATF
Špecifikácia:prekračuje Dexron II D, MB 236.6, Voith , ZF Špeciálny olej vyrobený pre vozidlá s automatickou prevodovkou a posilňovačom riadenia. Ďalšie použitie pre hypoidné obvody a prevodovky ako sú tiptronic a variátory. Vysoký viskozný index a dlhá životnosť. Odolnosť proti oxidácií.
0,00 EUR ( 0,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
Repsol Matic Sintetico
Špecifikácia: Dexron III, Ford Mercon, Allison C-4, Voith G-607, Mercedes-Benz Plne syntetický prevodový olej ,extra triedy určený pre automatické prevodovky ktoré si vyžadujú špeciálne najvyššiu kvalitu.Zaruèuje hladké radenie , tichý chod a predĺžené intervaly výmeny. Doporučujú všetci popredný výrobcovia áut. prevodoviek.
0,00 EUR ( 0,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
Repsol Matic III
Špecifikácia: Dexron III, Ford Mercon, Allison C-4, Voith G-607, Mercedes-Benz Plne syntetický olej pre automatické prevodovky a riadiace mechanizmy vozidiel vyžadujúce normu Dexron III .Zaručuje hladký a tichý chod a dlhé intervaly výmeny.
0,00 EUR ( 0,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
        všetky ceny sú uvádzané s DPH
optimalizované pre rozlíšenie 1024 x 768 © 2008, Haltex, All Rights Reserved