Chcete dostávať informácie o novinkách priamo do vašej e-mailovej schránky?
Košík:
0.00 EUR ( 0.00 SKK )

AKCIA 10 % zľava , na doplky od firmy Motowell.

Akcia trvá do 24.12.2008.

 
EK1 - okuliare modré
Ochranné okuliare pre deti - farba modrá Odolné ochranné okuliare so silikónovým rámom. Plexisklo so zvýšenou odolnosťou proti poškrabaniu. Upevňovacie popruhy sú opatrené s vrstvou proti šmýkaniu. Tvarovo prispôsobujúce sa anatómii hlavy. Okrem ochrany zraku poskytuje aj pohodlie pri používaní.
17,26 EUR ( 520,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
EA1 - okuliare čierne
Ochranné okuliare pre dospelých - farba čierna Odolné ochranné okuliare so silikónovým rámom. Plexisklo so zvýšenou odolnosťou proti poškrabaniu. Upevňovacie popruhy sú opatrené s vrstvou proti šmýkaniu. Tvarovo prispôsobujúce sa anatómii hlavy. Okrem ochrany zraku poskytuje aj pohodlie pri používaní.
17,26 EUR ( 520,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
EA1 - okuliare červené
Ochranné okuliare pre dospelých - farba červená Odolné ochranné okuliare so silikónovým rámom. Plexisklo so zvýšenou odolnosťou proti poškrabaniu. Upevňovacie popruhy sú opatrené s vrstvou proti šmýkaniu. Tvarovo prispôsobujúce sa anatómii hlavy. Okrem ochrany zraku poskytuje aj pohodlie pri používaní.
17,26 EUR ( 520,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
 
EA1 - okuliare modré
Ochranné okuliare pre dospelých - farba modrá Odolné ochranné okuliare so silikónovým rámom. Plexisklo so zvýšenou odolnosťou proti poškrabaniu. Upevňovacie popruhy sú opatrené s vrstvou proti šmýkaniu. Tvarovo prispôsobujúce sa anatómii hlavy. Okrem ochrany zraku poskytuje aj pohodlie pri používaní.
17,26 EUR ( 520,00 SKK )     ks.
 Hlasujte: 
        všetky ceny sú uvádzané s DPH
optimalizované pre rozlíšenie 1024 x 768 © 2008, Haltex, All Rights Reserved